Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyba skelbia fotografijų konkursą „TIKTAI NEŽIŪRĖKIM Į GYVENIMĄ PERDAUG RIMTAI!“

           Kviečiame fiksuoti Gyvo archyvo dienos renginius, patykoti kolegų su fotoaparatu rankose, perversti seniai nesklaidytus fotografijų albumus ir siųsti konkursui nuotaikingas nuotraukas, kuriose įamžintos smagios, neįprastos ar kurioziškos archyvo gyvenimo akimirkos ar archyvaro profesijos iššūkiai.

           Subjektyviai objektyvi vertinimo komisija atrinks, jos nuomone, labiausiai pavykusias nuotraukas (iš jų turėtų išeiti smagi virtuali parodėlė), o trijų geriausių darbų autoriai bus apdovanoti Kęstučio Fedirkos fotografijų albumais „Fotoskrydis“ su Lietuvos vyriausiojo archyvaro autografu.

           Nuotraukas su prierašu KONKURSUI prašom siųsti iki š. m. liepos 8 d. Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos bendruoju el. pašto adresu lvat@archyvai.lt, nurodant autoriaus vardą, pavardę ir kontaktinius duomenis (jei nuotraukos ne skaitmeninio formato, galima siųsti ir fotografijų skenuotus vaizdus). Vienas dalyvis konkursui gali pateikti ne daugiau kaip 3 nuotraukas.

           Tik nepamirškite, jog pateiktos fotografijos privalo atitikti konkurso koncepciją, todėl į visa tai nežiūrėkite per daug rimtai!

Leave a Reply